Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Schmitz Cargobull Baltic“

Inžinierius - autoelektrikas

1500-1700 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Schmitz Cargobull Baltic“

Darbo pobūdis

Elektrinių schemų sudarymas ir braižymas naujoms transporto priemonėms;
Inžinerinių sprendimų paieška;
Techninės dokumentacijos rengimas: variantų sudarymas, brėžinių detalizavimas, specifikacijų rengimas;
Konstrukcinių pakeitimų valdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis techninis išsilavinimas (elektros inžinerija, automatika);
Geras anglų arba vokiečių kalbos mokėjimas;
Praktiniai įgūdžiai dirbant 3D CAD programomis (AutoCAD, SPLan, Solidworks);
Orientacija į tikslus ir rezultatus, iniciatyvumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
Darbą tarptautinėje kompanijoje;
Karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlyginimą;
Papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. į rankas

Schmitz Cargobull Baltic UAB - viena iš Europos puspriekabių ir priekabų gamybos lyderių - koncerno Schmitz Cargobull AG - valdomų įmonių, ieško iniciatyvių, į rezultatą orientuotų darbuotojų, norinčių prisidėti prie priekabų ir puspriekabių gamybos plėtros Lietuvoje.
informacija apie UAB „Schmitz Cargobull Baltic“
2473 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
631
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1919 €
25% uždirba 1919-2125 €
25% uždirba 2125-2504 €
25% uždirba nuo 2504 €