Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Inžinierius automatikas-elektrikas

700–1500 Eur
Kaunas - UAB „Induktus“

Darbo pobūdis

Pramoninių įrenginių montavimas, aptarnavimas ir remontas. Automatinio valdymo sistemų diegimas gamyboje. Elektrinio valdymo skydų surinkimas. Elektros valdymo kabelinių linijų įrengimas. Pneumatinio valdymo sistemų įrengimas. Didžioji darbo laiko dalis vykdoma pas klientą, galimos kelių dienų komandiruotės. Darbo laikas 8:00-17:00 val.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimo turėjimas ir vairavimo patirtis (min B kategorija), labai geras automatikos elektrinių valdymo schemų supratimas, geras arba vidutinis anglų kalbos žinojimas. Pageidautina: inžinerinis išsilavinimas. Privalumas: hidraulinių ir pneumatinių schemų supratimas ir darbo šiose srityse patirtis.

Mes jums siūlome

Automobilis darbo funkcijoms vykdyti, visi reikalingi darbui įrankiai, telefonas, darbo rūbai, kvalifikacijos tobulinimo kursai, techniniai apmokymai, laiku mokamas atlyginimas (jokių "vokelių").

Atlyginimas

700–1500 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB „Induktus“

Pramoninių įrenginių ir specializuotos mobiliosios technikos servisas. Elektros, elektronikos, hidraulikos ir pneumatikos remontas, aptarnavimas. Gamybos procesų ir darbo vietų automatizavimas. Pramoninių įrenginių ir automatinių linijų montavimas, aptarnavimas, remontas.
Informacija apie UAB „Induktus“
1437 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Algirdas Knygauskas