Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Inžinierius - chemikas

2100-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti tinkamą ir saugų gamyklos technologinį procesą
  • Operatyvinis darbas su technologiniais įrenginiais
  • Produktų kokybės parametrų užtikrinimas
  • Techninės dokumentacijos paruošimas ir pildymas
  • Kasdieninių ir papildomų užduočių įvykdymo užtikrinimas

Reikalavimai

  • Chemiko inžinieriaus arba inžinieriaus technologo aukštasis išsilavinimas
  • Ne mažiau nei 1 metų panaši darbo patirtis chemijos/maisto pramonėje
  • Darbo patirtis dirbant su technologiniais įrenginiais
  • Geros anglų kalbos žinios
  • DCS, Scada sistemų operatyvinio valdymo patirtis (privalumas)
  • Vadovavimo patirtis (privalumas)
  • Darbas AutoCad (privalumas)
  • ISO vadybos standartų išmanymas (privalumas)

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje įmonėje
  • Profesinio tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos kategorijų sistemą, susijusią su atlyginimu
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
  • Sveikatos draudimą po išbandymo laikotarpio
  • Papildomas naudas pagal įmonėje galiojančią kolektyvinę sutartį.

Atlyginimas

2100-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.Mūsų klientas - UAB „ORION GLOBAL PET“ – plastiko granulių gamykla, įsikūrusi Klaipėdos Laisvojoje Ekonominėje Zonoje (LEZ), bei priklausanti tarptautinei įmonių grupei „Indorama Ventures Limited“ (IVL). IVL grupė yra polietilentereftalato (PET) granulių gamintojų lyderė pasaulyje. Grupės gamyklos yra 33 – ose šalyse. UAB „ORION GLOBAL PET“, dukterinė grupės įmonė, investavo 86 mln. EUR į PET granulių gamyklą Klaipėdos LEZ ir per metus pagaminana apie 255 tūkst. tonų plastiko granulių, naudojant naujas technologijas. Gamykloje dirbs apie 120 įvairių sričių darbuotojų. Šiuo metu įmonė ieško darbuotojų, norinčių pradėti dirbti chemijos pramonėje.