Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Orion Global pet“

Inžinierius - chemikas

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Online interview
Klaipėda - UAB „Orion Global pet“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti tinkamą ir saugų gamyklos technologinį procesą;
  • Operatyvinis darbas su technologiniais įrenginiais;
  • Produktų kokybės parametrų užtikrinimas;
  • Techninės dokumentacijos paruošimas ir pildymas;
  • Kasdieninių ir papildomų užduočių įvykdymo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Chemiko inžinieriaus arba inžinieriaus technologo aukštojo mokslo diplomas;
  • Ne mažiau 1 metų darbo patirtis chemijos/maisto pramonėje pagal specialybe;
  • Darbo patirtis dirbant su technologiniais įrenginiais;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Karjeros galimybes;
  • Profesinį augimą ir tobulinimąsi;
  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • Sveikatos draudimą po išbandymo laikotarpio;
  • Papildomas naudas pagal įmonėje galiojančią kolektyvinę sutartį.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas

UAB „ORION GLOBAL PET“ - dukterinė tarptautinės grupės „INDORAMA“ įmonė. „INDORAMA“ – viena polietileno tereftalato (PET) granulių gamintojų lyderių pasaulyje. Grupės gamyklos yra 33 - jose šalyse. Investicijos Lietuvoje į PET granulių gamyklą Klaipėdos LEZ viršijo 100 mln. USD dolerių. Čia dirba apie 120 įvairių sričių darbuotojų.
informacija apie UAB „Orion Global pet“
2474 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
122
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1702 €
25% uždirba 1702-2024 €
25% uždirba 2024-2475 €
25% uždirba nuo 2475 €