Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Inžinierius derintojas

1600-2250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Klaipėda - UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“

Darbo pobūdis

Būdamas inžinieriumi derintoju, Tu prižiūrėsi, taisysi, instaliuosi ir tikrinsi gamybines elektrines/automatines sistemas, jų sudedamąsias dalis, priemones ir proceso kontrolės prietaisus tam, kad būtų užtikrinti gamybos, saugos ir kokybės reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kas Tu turi:
aukštąjį išsilavinimą elektronikos/automatikos srityje (arba esi paskutinio kurso studentas)
supranti anglų kalbą (rusų kalba būtų privalumas)
žinios apie PLV arba darbo patirtis būtų privalumas
turi loginį mąstymą ir sieki tobulėjimo
gebi dirbti komandoje ir bendradarbiauti
turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius
esi atsakingas ir darbštus

Atlyginimas

1600-2250 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“

Klaipėdos jūrų krovinių kompanija "Bega" - tai viena moderniausių Klaipėdos uosto krovos įmonių, teikiančių krovinių perkrovimo iš/į jūrinį transportą, sandėliavimo bei kitas transporto-logistikos paslaugas. Kompanijos specializacija - birūs ir skysti kroviniai
informacija apie UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“
2370 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
269
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1762 €
25% uždirba 1762-2075 €
25% uždirba 2075-2528 €
25% uždirba nuo 2528 €