DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

INŽINIERIUS (-Ė) APSKAITŲ KOMANDOJE

Alytus - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • elektros energijos ir dujų apskaitos prietaisų, matavimo transformatorių keitimas, įrengimas, demontavimas;
  • elektros ir dujų apskaitų techninės būklės patikrinimų vykdymas, elektros energijos apskaitos prietaisų, dujų skaitiklių bei schemų elementų plombavimas, rodmenų nurašymas, deklaravimo kontrolė;
  • elektros ir dujų apskaitų gedimų šalinimas;
  • elektros energijos skaitiklių parametravimas, gautų duomenų suvedimas į informacinę sistemą;
  • elektros energijos ir dujų tiekimo nutraukimo, apribojimo ir atnaujinimo vykdymas;
  • klientų konsultavimas elektros, dujų apskaitų įrengimo ir eksploatacijos klausimais.

Reikalavimai

Mūsų prioritetas, kad Tu:

  • turėtum aukštąjį universitetinį/neuniversitetinį elektrotechninį arba techninį išsilavinimą;
  • puikiai mokėtum susikalbėti su žmonėmis ir „MS Office“ programomis;
  • mokėtum gerai kalbėti ir rašyti lietuvių kalba;
  • išmanytum klientų aptarnavimo standartą;
  • turėtum vairuotojo pažymėjimą, kad galėtume Tau patikėti automobilį.

Būtų puiku, jei:

  • darbų sauga Tau – svarbiausia;
  • turėtum darbo patirties energetikos srityje;
  • mokėtum susikalbėti ne tik valstybine kalba.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • darbą įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje;
  • nemonotonišką darbą, kupiną iššūkių;
  • neįkainojamą patirtį auginant bendravimo kompetenciją;
  • karjeros galimybes „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje;
  • draugišką profesionalų komandą, su kuria galėsi mokytis ir tobulėti.

KAS YRA „ENERGIJOS SKIRSTYMO OPERATORIUS“?

Tarptautinės „Ignitis grupės“ valdoma elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).

„Energijos skirstymo operatorius“ skirsto elektrą ir dujas bei prižiūri skirstomuosius tinklus, juose diegia išmaniuosius sprendimus, kad tinklai būtų patikimi ir efektyvūs, rūpinasi jų gedimų šalinimu ir naujų klientų prijungimu. Bendrovė, efektyviai valdydama infrastruktūrą, siekia įgalinti energetikos rinkos konkurenciją.

ESO taip pat yra garantinis elektros ir dujų tiekėjas, užtikrinantis nenutrūkstamą energijos tiekimą šalies vartotojams. Bendrovė rūpinasi daugiau nei 125 tūkst. km elektros oro ir kabelių linijomis, eksploatuoja per 9 tūkst. km skirstomųjų dujotiekių.