DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje

Inžinierius automatikas (-ė) LEZ

2000-3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB FREDA II

Atsakomybės

Ar esate kvalifikuotas automatikos inžinierius, mėgstantis naujoves ir problemų sprendimą? Ar klestite dinamiškoje techninėje aplinkoje, kurioje jūsų patirtis gali turėti reikšmingos įtakos? Prisijunkite prie UAB FREDA II technikos skyriaus ir būkite jo dalimi, formuojant baldų gamybos pramonės automatizavimo ateitį!

  • Bendradarbiavimas su daugiafunkcinėmis komandomis kuriant, plėtojant ir įgyvendinant automatizuotus sprendimus, kurie pakeis baldų gamybą.
  • Esamų gamybos procesų analizė ir automatizavimo nustatymas, efektyvumo didinimo ir kokybės gerinimo galimybės.
  • Gamybinių technologinių įrenginių trikdžių bei problemų sprendimas.
  • Įsitraukimas į sisteminių gedimų analizės bei eliminavimo procesą.
  • Įvykių registro pateikimas bei analizė.
  • Prevencinių priemonių kūrimas ir diegimas atsižvelgiant į kritiškumo metodiką.
  • Automatizuotų sistemų konfigūravimas ir trikdžių šalinimas įskaitant PLC, HMI ir robotiką.
  • Sklandus automatizavimo sistemų integravimo užtikrinimas su mūsų pažangiausiomis mašinomis ir programine įranga.
  • Griežtas automatizuotų sistemų testavimas ir patvirtinimas, siekiant užtikrinti optimalų baldų gamybos našumą ir patikimumą.
  • Problemų sprendimo įgūdžių ir patirties panaudojimas, siekiant padėti tobulinti esamą įrangą ir procesus.

Darbas grafikas:

  • Galimybė dirbti dieniniu grafiku: I - IV nuo 07:30 iki 16:45 val.; V nuo 07:30 iki 12:30 val.

ARBA

  • Galimybė dirbti slenkančiu, pamaininiu grafiku: dieninės ir naktinės (apmokamos padidintu tarifu) pamainos po 11,5 val. Savaitgaliai LAISVI!

Reikalavimai darbuotojui

  • Elektros inžinerijos, automatikos, mechatronikos ar susijusios srities bakalauro laipsnis. Magistro laipsnis – privalumas.
  • Patirtis (1+ metų) aptarnaujant automatizavimo sprendimus gamyboje, ypač baldų gamybos srityje.
  • Mokėjimas konfigūruoti PLV (Beckhoff, Siemens, Delta ir pan.).
  • Mokėjimas valdyti robotines sistemas (ABB, KUKA).
  • Gebėjimas skaityti elektrines ir kitas technologines principines schemas.
  • Anglų kalbos žinios technikos srityje.
  • Puikus supratimas apie pramoninius ryšio protokolus (Profibus,ProfiNet, Modbus, Ethernet/IP ir kt.).
  • Puikūs problemų sprendimo įgūdžiai ir gebėjimas pašalinti sudėtingas automatizavimo problemas.
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas efektyviai bendradarbiauti komandinėje aplinkoje.
  • VK arba AK elektros energijos darbuotojo sertifikatas.

Mes siūlome

  • Konkurencingą darbo užmokestį.
  • Galimybę dalyvauti automatizavimo projektuose, kurie iš naujo apibrėžia baldų gamybą.
  • Bendradarbiaujančią ir inovatyvią darbo kultūrą.
  • Galimybę kelti profesinę kvalifikaciją siekiant tobulinti savo įgūdžius pramonės pažangos
priešakyje.
  • Galimybę atlikti reikšmingą vaidmenį įmonės veikloje.
  • Galimybę aplankyti ir susipažinti su pasaulinio lygio įrenginių gamintojais.
  • Subsidijuojamus dienos pietus.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir visas socialines garantijas;
  • Dovanas įvairių švenčių proga.
  • Tapti įmonės krepšinio ir/ar futbolo komandos nariu.

Atlyginimas

2000-3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB FREDA II

Įmonėje UAB FREDA II didžiuojamės, kad esame pirmaujanti aukštos kokybės baldų gamintoja, žinoma dėl savo aukšto automatizacijos lygio bei efektyviausios įrangos pasaulyje. Dėl mūsų įsipareigojimo siekti meistriškumo ir nuolatinio tobulėjimo esame baldų gamybos sektoriaus lyderiai. Galime pasigirti modernia gamykla, aprūpinta moderniausiomis mašinomis, kuri yra ideali žaidimų aikštelė naujovėms. Mūsų įmonės kultūra vertina darbuotojų augimą, todėl siūlome mokymų galimybes, kad pakeltumėte savo įgūdžius ir kvalifikacijos laipsnį į kitą lygį. Sutelkdami dėmesį į pamainas, mažą darbuotojų kaitą, unikalias galimybes aplankyti mašinų gamintojus sukuriame aplinką, kurioje Jūs galėsite atsiskleisti.
See all ads of this company (10)
informacija apie UAB FREDA II
2459 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
781
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1994 €
25% uždirba 1994-2382 €
25% uždirba 2382-2840 €
25% uždirba nuo 2840 €