MV GROUP

Inžinierius (-ė) chemikas (-ė) (terminuota darbo sutartis)

900-1326 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Anykščiai, Utena, Ukmergė - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • Atlikti tyrimus (gaminių, gaminamo ir galutinio produkto) ir kokybės rodiklių tikrinimą pagal kokybės kontrolės planus, priimti sprendimus dėl jų atitikimo reikalavimams;
  • Atliktų tyrimų rezultatus registruoti atitinkamuose laboratorijos, apskaitos sistemos registruose;
  • Įsisavinti naujus analizės metodus, esant reikalui, parengti tyrimų metodikas;
  • Įvesti naujus laboratorinius prietaisus ir įrengimus į eksploataciją, esant reikalui, ruošti prietaisų darbo instrukcijas;
  • Periodiškai atlikti laboratorijos įrengimų priežiūrą, registruoti priežiūros rezultatus;
  • Periodiškai stebėti kokybės kontrolės prietaisų ir įrangos metrologinių patikrų, priežiūros ir remonto darbų atlikimo terminus;
  • Ruošti darbinius tirpalus fizikinei ir cheminei analizei, titruojamiems tirpalams nustatyti pataisos koeficientus;
  • Dalyvauti integruotos kokybės, maisto saugos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos dokumentacijos rengime ir vykdyti jos priežiūrą.

Reikalavimai

  • Ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis, suteikiamas baigus universitetines studijas, arba jam prilyginta aukštojo mokslo kvalifikacija maisto technologijos, maisto studijų, chemijos, mikrobiologijos, biotechnologijos kryptyje.
  • Žinios maisto gamybos srityje, norminių teisinių aktų, reglamentuojančių veiklą, išmanymas ir mokėjimas juos taikyti praktikoje.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai – MS Office programų paketas.
  • Anglų ir (ar) rusų kalbų mokėjimas.
  • Atsakingumas, kruopštumas, reiklumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, siekimas tobulinti profesinę veiklą.
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas).

Kviečiame prisijungti prie mūsų ir siūlome

  • Darbą gilias tradicijas puoselėjančioje, vienoje seniausių Lietuvos gamyklų - Anykščių vynas;
  • Galimybę dirbti su unikaliais produktais;
  • Mokymus darbo vietoje;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Realias kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Palankią aplinką realizuoti savo profesinius gebėjimus;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį;
  • Aprūpinimą reikalingais darbo įrankiais, drabužiais, saugos priemonėmis.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, korespondencijos adresas Dariaus ir Girėno g. 8, Anykščiai, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje.

Atlyginimas

900-1326 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas kintamas priedas, priklausantis nuo darbo rezultatų.
Skelbime nurodytas bazinis atlygis yra orientacinis, atlygio dydis priklauso nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijų lygio.
MV GROUP

MV GROUP

UAB „MV GROUP Logistics“ (ankstesnis pavadinimas UAB „TROMINA")

KOMPLEKSINĖS 3PL PASLAUGOS VERSLUI.
Savo klientams teikiame sandėliavimo, akcizinio sandėlio, prekių paruošimo, pristatymo, distribucijos ir transportavimo paslaugas. Mūsų veiklos teritorija apima visą Lietuvą.