Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Arlanga įmonių grupė

INŽINIERIUS (-Ė) – KONSTRUKTORIUS (-Ė) aliuminio konstrukcijų

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • darbas kompiuteriu su specializuota programa;
  • aliuminio konstrukcijų skaičiavimas;
  • aliuminio konstrukcijų mazgų detalizavimas;
  • aliuminio konstrukcijų gamybinių brėžinių parengimas;
  • projektų vykdymo eigos koordinavimas ir kontrolė;
  • darbas su Skandinavijos ir UK rinka.
  • komercinių pasiūlymų ruošimas

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis statybos inžinerijos išsilavinimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu, Autocad, ReynaPRO , LogiKal programa įgūdžiai;
  • iniciatyvumas, komunikabilumas, pareigingumas, darbštumas, paslaugumas;
  • atsakingumas, tikslo siekimas;
  • geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Visas socialines garantijas;
Visas reikalingas darbo priemones;
Konkurencingą, nuo kompetencijos ir darbo rezultatų priklausantį, bei laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

UAB „Arlanga alu“
ARLANGA alu - aliumininių langų, durų, fasadų, berėmių stiklo konstrukcijų gamintoja – ARLANGA group įmonių grupės, savo veiklą tęsiančios nuo 1995 m., narė, kurios produkcija realizuojama Lietuvoje bei eksportuojama į Skandinaviją, Korėją, Australiją ir kitas šalis.