Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AVA statyba"
More about company »

Inžinierius (-ė) - konstruktorius (-ė)

1100–1700 Eur
Kaunas - UAB "AVA statyba"

Darbo pobūdis

Statybos konstrukcijų projektavimas įvairios paskirties ir sudėtingumo statiniams (prekybos, sandėliavimo, gamybos ir pramoninės paskirties pastatai, žemės ūkio statiniai).
Konstrukcinių brėžinių ruošimas, inžineriniai skaičiavimai.
Techninės dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis statybos inžinieriaus išsilavinimas.
Konstrukcinės dalies techninių, darbo projektų rengimo patirtis.
Metalinių konstrukcijų projektavimo patirtis.
Gelžbetoninių konstrukcijų projektavimo patirtis.
Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai.
Kruopštumas, operatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas.
Privalumas - darbas su projektavimo programa Revit®.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje.
Geras darbo sąlygas.
Visas priemones reikalngas darbui.
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.
Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.
Papildomas skatinimo priemones.
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1100–1700 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "AVA Statyba"– statybos bendrovė, sėkmingai projektuojanti, statanti ir renovuojanti įvairios paskirties pastatus visoje Lietuvoje ir užsienyje. Kokybiškai atliekamas darbas, mūsų darbuotojų profesionalumas, veržlumas, sklandus komandinis darbas - ilgametės patirties statybų srityje rezultatas. Per savo veiklos laikotarpį esame įgyvendinę daugybę projektų. Sėkmingai siekiame užsibrėžtų tikslų, tuo užsitarnaudami užsakovų pasitikėjimą.
Informacija apie UAB "AVA statyba"
157
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Ruokis