Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Peikko Lietuva“
More about company »

Inžinierius (-ė) - konstruktorius (-ė)

1600-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Peikko Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Peikko produktų (surenkamo bei monolitinio gelžbetonio jungčių) parinkimas klientams pagal gaminių katalogus;
  • Peikko produktų inžineriniai skaičiavimai;
  • Konstrukcinių sprendimų priėmimas ir derinimas;
  • Įmonės pardavimo komandos ir klientų techninis konsultavimas apie produktus ir jų panaudojimą;
  • Netipinių situacijų sprendimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • Inžinieriaus-konstruktoriaus darbo patirtis ne mažiau kaip 2 metai;
  • Gelžbetonio konstrukcijų projektavimo patirtis;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, komunikabilumas, inžinerinis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę prisidėti prie šiuolaikiškos ir nuolat tobulėjančios globalios kompanijos rezultatų;
  • Asmeninį ir profesinį augimą ir tarptautinę patirtį;
  • Pozityvią ir atvirą darbo aplinką, draugišką komandą ir gerą mikroklimatą.
  • Mes vertiname kiekvieno kandidato unikalius profesinius gabėjimus, tad galutinis darbo užmokesčio pasiūlymas priklausys nuo jūsų kompetencijų ir sukauptos patirties.

Atlyginimas

1600-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Peikko“ specializuojasi gelžbetonio jungčių sprendimuose ir statybinėse kompozicinėse bei plieninėse konstrukcijose. Klientus „Peikko“ padaliniai aptarnauja daugiau nei 30 šalių.
informacija apie UAB „Peikko Lietuva“
1852 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
316
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1322 €
25% uždirba 1322-1711 €
25% uždirba 1711-2187 €
25% uždirba nuo 2187 €