Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Glastela“

Inžinierius (-ė) - konstruktorius (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Glastela“

Darbo pobūdis

Metalo, stiklo ir aliuminio konstrukcijų projektavimas;
Skaičiavimai naudojant specialias programas;
Bendravimas su užsakovais, vykimas į objektus;
Gaminių projektavimas pagal kliento specifikacijas;
Brėžinių ruošimas gamybai;
Brėžinių ruošimas montavimui;
Projektų priežiūra;
Kitų gamybinių procesų priežiūra, įvertinimas, efektyvumo kėlimas...

Reikalavimai

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
Sėkmingą inžinieriaus - konstruktoriaus/ projektuotojo darbo patirtį;
Brėžinių skaitymas, jų rengimo taisyklių išmanymas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Darbas programomis AutoCad, SolidWorks, Inventor
anglų k. ;
atsakingumas, nuoseklumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje, orientacija į tikslo siekimą, darbų atlikimas laiku;

Mes jums siūlome

Galimybę vykti į komandiruotes ir gyvai pamatyti realizuojamą projektą;
profesinio tobulėjimo galimybes (mokymai, seminarai, komandiruotės);
lankstų darbo grafiką ir kitas papildomas naudas;
užduotis, kurios skatins Tave tobulėti ir judėti pirmyn!
profesinius mokymus, motyvacinius priedus;
visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
priedai : priklausomai nuo žinių, patirties ir darbo rezultatų

Sėkmingai auganti ir tobulėjanti įmonė, užsiimanti metalo bei stiklo konstrukcijų bei gaminių projektavimu, gamyba ir montavimu.
informacija apie UAB „Glastela“
875 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.