UAB „Norac“

INŽINIERIUS (-Ė) - KONSTRUKTORIUS (-Ė)

Panevėžys - UAB „Norac“

Darbo pobūdis

  • Gaminio projektavimas pagal kliento pateiktą medžiagą;
  • Techninės dokumentacijos rengimas gamybai;
  • Technologinio proceso užtikrinimas, jo kaitos valdymas.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis ar aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis Solidworks projektavimo programa;
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Gebėjimas skaityti ir suprasti brėžinius;
  • Analitinis mąstymas.

Mes siūlome:

  • Galimybę įgyti patirties sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Profesinius iššūkius ir tobulėjimą;
  • Draugišką ir veržlų kolektyvą.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad pasibaigus atrankai, Jūsų CV bus saugomas UAB ,,Norac“ vidinėje duomenų bazėje ne ilgiau kaip 3 mėnesius su tikslu atlikti atranką į laisvą darbo vietą. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, paskambinę kontaktiniu telefonu .
UAB „Norac“

UAB „Norac“

UAB NORAC – norvegiško kapitalo įmonė, priklausanti „Otterlei Group“ įmonių grupei, Lietuvoje savo veiklą vykdo nuo 2006 metų. Įmonė gamina modulinius vonios kambarius, įvairias pertvarų plokštes ir ugniai atsparias duris. Šiuo metu plečiame savo veiklą ir į komandą kviečiame prisijungti naujus narius. Įmonėje svarbus kiekvienas darbuotojas, todėl užtikriname geras darbo sąlygas, apmokymus darbo vietoje bei šaunią ir visada padėsiančią komandą!
informacija apie UAB „Norac“
1916 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
248
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1415 €
25% uždirba 1415-1709 €
25% uždirba 1709-2096 €
25% uždirba nuo 2096 €