Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tututis“

Inžinierius (-ė) konstruktorius (-ė) vaikiškų vežimėlių projektavimui

900-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Tututis“

Darbo pobūdis

Sukurti gaminio 3d modelį naudojantis Autodesk Inventor modeliavimo programa skeletoniniu principu. Modelis turi atitikti tinkamumo, patikimumo, kainos, saugos, gamybos trukmės reikalavimus, nurodytus gaminio aprašyme.
3D modelius padėti serveryje jiems skirtose vietose, pagal įmonės nustatytą 3D modelių saugojimo tvarką.
Suteikti detalėms, jų ruošiniams ir surinkimo mazgams kodus ir pavadinimus pagal įmonės nustatytą kodavimo ir pavadinimo suteikimo tvarką.
Paruošti gaminio dokumentaciją (detalių, ruošinių, surinkimo brėžinius, pakavimo instrukciją, dydžių ir svorių ataskaitą, komponentų sąrašą ir kitus dokumentus) pagal įmonės dokumentacijos ruošimo tvarką.
Dokumentaciją patalpinti serveryje jiems skirtose vietose, pagal įmonės nustatytą dokumentacijos saugojimo tvarką.
Sukurti gaminio komponentų sąrašą, atitinkantį pilną gaminio komplektaciją ir patalpinti serveryje, pagal gaminio įmonės nustatytą komponentų sąrašo kūrimo tvarką.
Gaminio pakeitimą vykdyti pagal gaminio įmonės nustatytą pakeitimo tvarką.
Bendrauti su dizaineriu(-e) priimant sprendimus, susijusius su gaminio išvaizda.
Bendrauti su Vystymo ir gamybos inžinieriais technologais priimant sprendimus dėl gaminio konstrukcijos.
Teikti pasiūlymus dėl gaminio konstrukcijos, pakavimo, gamybos technologijos ar įmonės procesų tobulinimo, siekiant pagerinti kokybę, sumažinti kainą ar sutrumpinti proceso laiką.
Spręsti su gaminiu susijusias Užsakovo atstovų gamybai ar garantinio aptarnavimo servisų iškeltas problemas.
Teikti veiklos ataskaitas pagal įmonės nustatytą ataskaitų teikimo tvarką.
Dirbti kryptingai ir nuosekliai.

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti su Autodesk inventor modeliavimo programa.
Gebėjimas nustatyti terminus ir jų laikytis.
Savarankiškumas, bet kartu gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Konkurencingą, motyvuojantį atlyginimą.
Galimybę realizuoti savo žinias, patirtį augančioje įmonėje.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas

UAB "Tututis" yra vaikiškų vežimėlių gamintoja, sėkmingai auganti jau beveik 20 metų.
informacija apie UAB „Tututis“
1906 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
69
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1405 €
25% uždirba 1405-1555 €
25% uždirba 1555-2137 €
25% uždirba nuo 2137 €