Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Vilniaus baldai"
More about company »

Gamybinių įrenginių mechaninės dalies inžinierius(-ė) - konstruktorius(-ė)

Vilnius - AB "Vilniaus baldai"

Darbo pobūdis

Gamybos linijų ir įrenginių mechaninės dalies konstrukcinių sprendimų priėmimas;
Robotizuotų vietų infrastruktūros inžinerinių sprendimų įgyvendinimas;
Brėžinių ruošimas;
Techninės dokumentacijos rengimas ir vykdymo kontrolė.

Reikalavimai

Aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;
Konstruktoriaus darbo patirtis (gamybinėje įmonėje - privalumas);
Puikus analitinis ir loginis mąstymas;
Techninės žinios;
Anglų k. žinios;
Darbas AutoCAD ir SolidWorks programomis;
Atsakingumas ir pareigingumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje, konkurencingoje įmonėje;
Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Turtingą motyvacijos sistemą.

AB „Vilniaus baldai“ - viena didžiausių ir moderniausių gamybos įmonių Lietuvoje.
Informacija apie AB "Vilniaus baldai"
1066 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
725
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Rimantas Vaitkus