Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Guillaume“ o struktūros studijos"
More about company »

Inžinierius (-ė) - konstruktorius (-ė)

Vilnius - UAB „Guillaume“ o struktūros studijos"

Darbo pobūdis

  • Gelžbetoninių konstrukcijų brėžinių sudarymas;
  • Žiniaraščių rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis statybos inžinerijos išsilavinimas;
  • Geri darbo AutoCAD programine įranga įgūdžiai;
  • 1 metų darbo patirtis konstrukcijų projektavimo srityje;
  • Anglų kalba būtina komunikacijai darbe;
  • Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas, organizuotumas, noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautiniame, draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
  • Galimybę prisidėti prie unikalių projektų;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Galimybę išmokti prancūzų kalbą;

UAB „Guillaume‘o struktūros studijos“ – įmonė atliekanti gelžbetoninių konstrukcijų projektavimo darbus Prancūzijoje, Liuksemburge, Šiaurės Afrikoje ir Karibų jūros salose.