Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „B GROUP“

INŽINIERIUS (-Ė) – KONSTRUKTORIUS (-Ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „B GROUP“

Darbo pobūdis

Projektuojamų armatūros gaminių suvedimas į gamybos paruošimo programą;
Armatūros gaminių detalizavimas;
Bendravimas su klientais, konstrukcinių sprendinių derinimas, bei projektų koordinavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Inžinerinių programų išmanymas (AutoCad), Tekla Structures programinės įrangos išmanymas butu privalumas;
Iniciatyvumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, greita orientacija;
Organizuotumas, užduočių prioretizavimas ir operatyvus darbų perplanavimas;
Aukštasis išsilavinimas (statybos inžinerija);
Geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Nuolatinį tobulėjimą projektavimo ir gamybos srityje;
Darba BIM technologijomis ir pažangiausiais programiniais paketais;
Visas darbui reikalingas priemones;
Galimybe dalyvauti dideliuose projektuose;
Galimybe vykti į komandiruotes ir gyvai pamatyti realizuojamą projektą;
Priedus už gerus rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo kvalifikacijos bei rezultatų.

B Group yra antra sparčiausiai auganti
statybos sektoriaus įmonė Europoje ir 27-ta sparčiausiai
auganti įmonė - bendrame vertinime pagal INC 5000.
Įmonė užsiima plieno gaminių gamyba ir tiekimo veikla
daugiau nei penkiolikoje Europos šalių, o didžiausią
rinkos dalį užima Norvegija, Švedija ir Suomija.
informacija apie UAB „B GROUP“
4481 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2021 m.