Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Simna“

INŽINIERIUS (-Ė) – KONSTRUKTORIUS (-Ė)

2200-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Simna“

Darbo pobūdis

  • Elektronikos ir elektromechanikos gaminių konstrukcinės dalies projektavimas;
  • Prototipų išmatuotų parametrų analizė, rezultatų pritaikymas optimizuojant gaminius;
  • Gaminio dizaino ir grafinių elementų maketavimas;
  • Dokumentacijos paruošimas gamybai, gamybos darbuotojų supažindinimas su ja.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis su 3D modeliavimo (SolidWorks) ir inžinierinių skaičiavimų programomis;
  • Aukštasis išsilavinimas mechanikos, mechatronikos ar elektronikos srityje;
  • Pirmenybė kandidatams, turintiems panašaus darbo patirties.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą naujoje modernioje įmonėje;
  • Profesinį tobulėjimą ir galimybę augti kartu su kompanija;
  • Visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui;
  • Draugišką ir kūrybingą darbo atmosferą;
  • Darbo vieta - Lentvario g. 150, Vilnius;
  • Darbo laikas 07:30 – 16:30 (penktadienį iki 15:15), derybų klausimas.

Atlyginimas

2200-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Priklauso nuo rezultatų;
  • Derybų klausimas;
  • Su perspektyva didėti.
UAB „Simna“

UAB „Simna“

UAB Simna – nauja, moderni aukštųjų technologijų įmonė. Kuriame ir gaminame elektronikos produktus, skirtus vėdinimo įrangai. Esame perspektyvi, auganti įmonė, daug investuojanti į gamybos proceso tobulinimą ir darbuotojų saugumą bei gerovę. Mūsų kolektyvas - jaunas, inovatyvus ir kūrybiškas. Kasdien kuriame pažangias technologijas. Savo darbuotojams užtikriname geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas, kokybišką bei draugišką darbo aplinką.
informacija apie UAB „Simna“
3001 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
66
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2112 €
25% uždirba 2112-2734 €
25% uždirba 2734-3598 €
25% uždirba nuo 3598 €