Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Marijampolės butų ūkis"
More about company »

INŽINIERIUS (-Ė)

Marijampolė - UAB "Marijampolės butų ūkis"

Darbo pobūdis

Pastatų techninės priežiūros organizavimas
Bendravimas su klientais

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybos krypties)
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Gebėjimas sisteminti ir analizuoti informaciją
  • Geri darbo MS Office įgūdžiai
  • Iniciatyvumas

Papildomi privalumai :
  • Patirtis statybos, techninės priežiūros, ar jų administravimo srityse
  • Ypatingo (neypatingo) statinio statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovo kvalifikacijos atestatas

Mes jums siūlome

  • Puikiais darbo sąlygas
  • Šaunų kolektyvą, iš kurio visada sulauksite pagalbos ir patarimų
  • Karjeros galimybes
  • Investicijas į Jus (mokymai, seminarai)

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Marijampolės butų ūkis“ yra įmonė, turinti teisę vykdyti daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūros administravimą.
Informacija apie UAB "Marijampolės butų ūkis"
982 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 810 €
25% uždirba 810-975 €
25% uždirba 975-1149 €
25% uždirba nuo 1149 €
Vadovas: VYTAUTAS JAŠINSKAS