DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

INŽINIERIUS (-Ė) NAUJŲ KLIENTŲ PROJEKTŲ VALDYMO KOMANDOJE

Klaipėda - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • Bendradarbiauti su rangovais dėl vykdomų projektų;
  • Organizuoti, koordinuoti ir vykdyti naujų klientų prijungimą;
  • Atsakyti į naujų klientų užklausas plėtros klausimais;
  • Priimti rangovinių įmonių pateikiamus atliktų darbų aktus, PVM sąskaitas-faktūras ir kontroliuoti jų atitikimą faktiniams darbams bei sutartiniams įsipareigojimams;
  • Rengti statybos užbaigimo ir ilgalaikio materialiojo turto perdavimo eksploatuoti aktus;
  • Rengti potvarkius įtampos įjungimui bei nuosavybės ribų aktus;
  • Derinti techninius ir darbo projektus.

Reikalavimai

Mūsų prioritetas, kad Tu:

  • turėtum aukštąjį/aukštesnįjį inžinerinį arba techninį išsilavinimą;
  • turėtum darbo patirties energetikos sektoriuje;
  • pasižymėtum geromis elektrotechnikos srities žiniomis;
  • išmanytum bendruosius reikalavimus elektrotechninėms medžiagoms, įrenginiams ir gaminiams;
  • gerai raštiškai atsakytum į klientų užklausas;
  • turėtum B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Būtų puiku, jei:

  • turėtum anglų kalbos pagrindus;
  • būtum orientuotas į rezultatą, gebėtum savarankiškai planuoti ir organizuoti darbus

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • atsakingą ir įdomų darbą didelėje ir pažangioje ,,Ignitis" grupėje;
  • aukščiausius kolegų darbo standartus, profesionalumą, orientaciją į rezultatą;
  • platų ir įdomų atsakomybių lauką!

KAS YRA „ENERGIJOS SKIRSTYMO OPERATORIUS“?

Tarptautinės „Ignitis grupės“ valdoma elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).

„Energijos skirstymo operatorius“ skirsto elektrą ir dujas bei prižiūri skirstomuosius tinklus, juose diegia išmaniuosius sprendimus, kad tinklai būtų patikimi ir efektyvūs, rūpinasi jų gedimų šalinimu ir naujų klientų prijungimu. Bendrovė, efektyviai valdydama infrastruktūrą, siekia įgalinti energetikos rinkos konkurenciją.

ESO taip pat yra garantinis elektros ir dujų tiekėjas, užtikrinantis nenutrūkstamą energijos tiekimą šalies vartotojams. Bendrovė rūpinasi daugiau nei 125 tūkst. km elektros oro ir kabelių linijomis, eksploatuoja per 9 tūkst. km skirstomųjų dujotiekių.