Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Avona"
More about company »

Inžinierius (-ė) - sąmatininkas (-ė)

Nuo 1000 Eur
Kaunas - UAB "Avona"

Darbo pobūdis

  • Konkursinės medžiagos ir techninės dokumentacijos analizė;
  • Dokumentų konkursams ruošimas;
  • Statybos darbų sąmatų sudarymas (darbų sritis - bendrieji statybos darbai); sąmatų skaičiavimas programa "Sistela";
  • Atliktų darbų aktų rengimas;
  • Informacijos apie medžiagų bei paslaugų kainų lygį statybų rinkoje analizavimas;
  • Kitos pavestos užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas (statybos inžinerijos srityje);
  • Geros kompiuterinės žinios (MS Excel);
  • Puikus sąmatų skaičiavimo sistemos (Sistela) išmanymas;
  • Patirtis analogiško darbo statybos srityje;
  • Statybos technologijų, medžiagų, įrenginių techninių duomenų išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Darbą finansiškai stabilioje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas soc. garantijas.
CV lauksime iš Kauno, Kauno apskrities, Vilniaus, Šiaulių miesto ir apskrities.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
UAB "Avona"

UAB "Avona"

Įmonė stato, restauruoja, rekonstruoja įvairios paskirties objektus generalinės rangos pagrindais.
Informacija apie UAB "Avona"
745 €
Vid. atlyginimas bruto
75
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Česlovas Zabarauskas