Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV Industries“
More about company »

Inžinierius (ė) - sąmatininkas (ė)

Klaipėda - UAB „RNDV Industries“

Darbo pobūdis

  • Nagrinėti gautus užklausimus dėl pramonės ir laivų izoliacijos projektų;
  • Skaičiuoti kiekius ir kainas;
  • Nagrinėti technines specifikacijas, brėžinius bei sutartis;
  • Įvertinti projektus bei kontroliuoti jų įgyvendinimą;
  • Sudaryti sąmatas, darbo planus ir padėti rengti komercinius pasiūlymus;
  • Esant poreikiui dalyvauti susitikimuose su užsakovu.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Kompiuterinis raštingumas (Excel ir Word);
  • Darbo AutoCad įgūdžiai;
  • Gebėjimas laisvai skaityti techninius brėžinius ir schemas;
  • Anglų kalbos mokėjimas ;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Galimybė išvykti į užsienį;
  • Atidumas bei darbštumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Noras tobulėti ir augti kartu su komanda.

'Mes įsipareigojame

  • Darbą greitai augančioje tarptautinėje įmonėje, kuri veiklą vykdo 8 šalyse;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į tikslus;
  • Šaunų ir ambincingą kolektyvą;
  • Galimybę mokytis komandos viduje;
  • Kvalifikaciją atitinkanti darbo užmokestį.

RNDV Industries yra tarptautinė pastolių montavimo ir techninės izoliacijos darbų įmonė iš Lietuvos.

Nuolatos ieškome pastolių montuotojų, izoliuotojų-skardininkų darbui užsienyje.

Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonu