Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „HSC Baltic“

Inžinierius (-ė)- sąmatininkas (-ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „HSC Baltic“

Darbo pobūdis

  • Statybos darbų (bendrastatybinių ir specialiųjų statybos darbų) sąmatų sudarymas ir analizė;
  • Statybos objektų aktų parengimas, išlaidų ir pajamų planavimas bei kontrolė;
  • Subrangovų paieška.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažesnė kaip 2 metų panašaus darbo (sąmatų parengimas) patirtis;
  • Išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (sąmatinių skaičiavimų
programos Sistela ar Astera, MS Excel, MS Word);
  • Raštvedybos reikalavimų išmanymas;
  • Statybos procesų išmanymas;
  • Komunikabilumas, kruopštumas, atidumas, noras tobulėti.

Privalumai:
  • Patirtis dirbant su Sistela, Astera, AutoCAD, MS Project programomis;
  • Patirtis rengiant ir analizuojant bendrųjų statybos, tvarkybos ir inžinerinių sistemų sąmatas;
  • Anglų kalba.

Puikias profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, geras darbo sąlygas bei atlygį pagal kompetenciją.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

UAB "HSC Baltic" atlieka įvairios paskirties pastatų bei objektų statybos, rekonstrukcijos, renovacijos darbus. Bendrovė yra sukaupusi didelę patirtį administracinių, visuomeninių, gamtosauginių pastatų statyboje bei nekilnojamojo kultūros paveldo statinių tvarkyboje.
informacija apie UAB „HSC Baltic“
2146 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1454 €
25% uždirba 1454-2069 €
25% uždirba 2069-2847 €
25% uždirba nuo 2847 €