UAB „ASHBURN International“

INŽINIERIUS (-Ė) - VADYBININKAS (-Ė) (DARBUI OFISE SU MOKĖJIMO KORTELIŲ SKAITYTUVAIS)

1400-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ASHBURN International“

Darbo pobūdis

  • Mokėjimo kortelių skaitytuvų kiekio kontrolė sandėlyje, pas partnerius ir remonte;
  • Techninis ir programinis mokėjimo kortelių skaitytuvų paruošimas laiku ir kokybiškai klientams ir partneriams;
  • Pirminis mokėjimo kortelių skaitytuvų remontas;
  • Ataskaitų ruošimas apie likučius ir skaitytuvų judėjimą;
  • Bendravimas su klientais ir partneriais telefonu ir el. paštu dėl iškilusių problemų ar naujų instaliacijų.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geros IT techninės žinios;
  • Komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakingumas, organizuotumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Patirtis IT arba vadybos srityje;
  • Anglų k. ir/arba Rusų k.

  • Jūsų lūkesčius atitinkančias finansines sąlygas, papildomas paskatas ir galimybes kvalifikacijai kelti darbdavio lėšomis (mokymai, komandiruotės ir kt.);
  • Darbą moderniame, strategiškai patogioje vietoje esančiame biure;
  • Galimybę naudotis papildomomis biure įrengtomis sporto, pramogų ir poilsio zonomis;
  • Įmonei priklausančios kavinės paslaugas su specialia nuolaida darbuotojams;
  • Galimybę skaityti įmonėje įrengtos bibliotekos leidinius, atnaujinamus pagal darbuotojų poreikius;
  • Specialias partnerių nuolaidas;
  • Darbą draugiškai, pozityviai nusiteikusiame kolektyve;
  • Tradicines įmonės darbuotojams organizuojamas šventes, išvykas ir pan.

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kompetencijos

UAB „ASHBURN International“ savo veiklą pradėjo 1998 m., o nuo 2003 m. priklauso įmonių grupei „Penki kontinentai“. Jau 20 metų Lietuvoje veikianti bendrovė specializuojasi kurdama programinę įrangą, mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus. Įmonės veikla taip pat apima programinių priemonių elektroninių kortelių skaitytuvams (EKS) kūrimą, diegimą ir nuolatinę priežiūrą. Įmonės vardas žinomas Baltijos šalyse ir kituose regionuose.

UAB „ASHBURN International“ priklauso įmonių grupei „Penki kontinentai“, veikiančiai nuo 1992 m. Tai tarptautiniu mastu pripažinta ir žinoma įmonių grupė, kurios sukurti produktai platinami 80-yje pasaulio šalių.
informacija apie UAB „ASHBURN International“
4682 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2441 €
25% uždirba 2441-4756 €
25% uždirba 4756-6011 €
25% uždirba nuo 6011 €