Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „LITGRID“
More about company »

Inžinierius (-ė) Sistemos techninių reikalavimų grupėje

Vilnius - AB „LITGRID“

Darbo pobūdis

  • gilintis į teisės aktus reglamentuojančius prijungimo prie Perdavimo
tinklo reikalavimus;
  • nustatyti techninius sprendinius prisijungiant elektros
energijos gamintojus ir vartotojus;
  • bendrauti ir semtis patirties iš užsienio šalių ekspertų, kurie projektuoja
įrengia ir prijungia elektros energijos gamybos įrenginius.

Reikalavimai

Jeigu Tu:
  • turi aukštąjį elektros energetikos inžinerijos išsilavinimą (gali būti absolventas arba magistrantūros studentas);
  • gebi rašyti ir kalbėti anglų kalba;
  • esi susidūręs su elektros energetikos sistemos srautų pasiskirstymo skaičiavimais ir turi patirties modeliuojant pereinamuosius procesus;
  • esi iniciatyvus, kruopštus, atsakingas ir komunikabilus.

Mes jums siūlome

  • atsakingą ir įdomų darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
  • kūrybingą, nemonotonišką darbą;
  • profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • sklandų įvedimą į darbą;
  • puikias darbo sąlygas, palaikančius kolegas.

Skelbimą galima rasti ir čia:

AB „Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. „Litgrid“ atsako už Lietuvos elektros energetikos sistemos integraciją į Europos elektros infrastruktūrą ir bendrą elektros rinką. Mes įgyvendinome strateginius tarptautinių jungčių „NordBalt“ (Lietuva–Švedija) ir „LitPol Link“ (Lietuva–Lenkija) projektus, o šiuo metu įgyvendiname šalies strateginį tikslą – perorientuoti elektros sistemą sinchroniniam darbui su kontinentinės Europos elektros tinklais. Siekdami įtvirtinti šalies energetinį savarankiškumą, puoselėjame atsakomybės, racionalios kūrybos ir dialogo kultūrą.