Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Doka Lietuva“

Inžinierius (-ė)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Doka Lietuva“

Darbo pobūdis

Doka Lietuva ieško inžinieriaus, kuris papildys Vilniaus padalinio komandą. Jūs būsite atsakingas/-a už klojinių inžinerinių sprendimų teikimą, brėžinių ruošimą ir projektų kuravimą.

Jei norite dirbti jauname ir motyvuotame kolektyve, nebijote dinamiško darbo, naujų įgūdžių mokymosi ir esate motyvuotas/-a, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.

Inžinieriaus pareigos:

  • Klojinių brėžinių ruošimas naudojant AutoCad programinę įrangą, užtikrinant ekonomišką ir saugų klojinių panaudojimą;
  • Specifikacijų ruošimas užsakymams, bei pasiūlymams;
  • Betono, bei kitų veikiančių apkrovų įvertinimas;
  • Komunikavimas su užsakovu, inžinerinių sprendimų teikimas nuo pasiūlymo stadijos iki projekto pabaigimo;
  • Objektų ir klientų vizitavimas esant poreikiui;
  • Glaudus bendradarbiavimas su pardavimų ir logistikos skyriais siekiant užtikrinti sklandžią projekto eigą ir klojinių pristatymą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas - Statybos, mechanikos ar laivų inžinerija (gali būtų paskutinio kurso studentas);
  • Patirtis dirbant su AutoCAD programine įranga;
  • Statybų procesų išmanymas ar patiris būtų privalumas;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • B kategorijos vairuotojo teisės ir Revit programinės įrangos išmanymas - privalumai.

Asmeninės savybės:

  • Geri skaičiavimo įgūdžiai ir analitinis mąstymas;
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • Organizuotumas ir atsakingumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas spręsti iškilusias problemas sunkiose ir stresinėse situacijose.

Įdomų ir atsakingą darbą ambicingoje komandoje, profesinius iššūkius ir savirealizacijos galimybę. Puikias darbo sąlygas ir asmeninės karjeros galimybes Lietuvoje ar užsienyje.

Mūsų darbuotojus papildomai skatiname suteikdami:
  • Asmeninius ir komandinius mokymus;
  • Papildomą darbuotojų sveikatos draudimą (suteikiamas įmonėje išdirbus 6 mėnesius);
  • Galimybę dalį savaitės dirbti nuotoliniu būdu;
  • Metinį priedą prie atlyginimo priklausantį nuo įmonės rezultatų.

Daugiau informacijos apie įmonę rasite:

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Tarptautinė, gerai žinoma ir vertinama Austrijos kapitalo įmonė, turinti padalinius visame pasaulyje. „Doka Lietuva“ yra pasaulinio koncerno „Doka International“, lyderiaujančio tarp didžiausių klojinių gamintojų Europoje, narė.
Su mūsų klojiniais ir pagalba Jūs galėsite rasti pačius geriausius ir ekonomiškiausius klojinių planavimo sprendimus bet kokiai Jūsų betono konstrukcijai nuo gyvenamojo namo iki sudėtingo infrastruktūrinio projekto, tokio kaip tiltai, tuneliai, vandentalpos rezervuarai, užtvankos ir t.t.
informacija apie UAB „Doka Lietuva“
3507 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2107 €
25% uždirba 2107-2622 €
25% uždirba 2622-4335 €
25% uždirba nuo 4335 €