Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Energia futura“
More about company »

Inžinierius - elektrikas (Atsinaujinantys energetikos šaltiniai)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Energia futura“

Darbo pobūdis

Darbas su atsinaujinančiais energetikos šaltiniais (Saulės elektrinės)
Naujų įrenginių montavimas, paleidimas-derinimas (Inverteriai, valdymo/matavimo sistemos);
Techninių problemų bei gedimų sprendimas;
Elektros įrangos priežiūros organizavimas;

Reikalavimai

Atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas!
Gebėjimas greitai mokytis ir noras tobulėti;
Elektros ar automatikos sistemų montavimo/paleidimo-derinimo patirtis;
Išsilavinimas elektros ir/ar automatikos srityje būtų privalumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Darbą su naujausiomis energetikos technologijomis;
Atlyginimą priklausantį nuo kompetencijos ir darbo rezultatų;
Įdomų ir dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

UAB ''Energia futura'' veiklos sritys:
  • Elektros darbai iki 35 kV
  • Projektavimas iki 10 kV
  • Matavimai