Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė
More about company »

Inžinierius elektrikas/ automatikas

Elektrėnai - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

elektros įrenginių eksploatacija ir remontas;
automatikos ir elektronikos įrenginių eksploatacija ir remontas;
operatyviniai priežiūros darbai iki 10 kV įtampos.

Reikalavimai

inžinerinis išsilavinimas elektrotechnikos arba automatikos srityje;
techninės dokumentacijos, brėžinių ir schemų išmanymas;
gebėjimas surasti ir išspręsti gamybos įrangos problemas;
gebėjimas atlikti priežiūros ir remonto įrangos darbus pagal grafiką;
gebėjimas organizuoti savo darbo sritį ir dirbti savarankiškai, atsižvelgiant į užduotį;
kruopštumas, pareigingumas, atsakingumas, laiko planavimas, iniciatyva.
Privalumai:
energetikos darbuotojo, AK iki 10 kV asmuo, atsakingas už vartotojo elektros ūkį, pažymėjimas;
anglų ir rusų kalbos žinios;
ne mažiau dviejų metų darbo patirtis energetikos srityje;
vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą darbą augančioje gamybinėje įmonėje;
galimybę tobulėti ir augti profesinėje srityje.

„Groward Group" įmonių grupei priklauso keliolika veržlių ir inovatyvių agroverslo bendrovių, kuriose dirba daugiau nei pusė tūkstančio darbuotojų. Esame viena sparčiausiai augančių žemės ūkio verslo grupių Lietuvoje. Prioritetinės mūsų veiklos kryptys – ekologija, natūralūs produktai, orientacija į aukštą produktų bei paslaugų kokybę ir pridėtinę vertę. Nuolatinį augimą čia mums garantuoja išskirtinis „Groward Group" dėmesys darbuotojų kompetencijai, inovacijoms bei nuolat tobulinamiems procesams. Esame tikri, jog tolesnę sparčią verslo plėtrą visų pirma garantuos mūsų darbuotojų profesionalumas, puikus mikroklimatas ir geros jiems siūlomos darbo sąlygos.