Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Inžinerinis projektavimas“

Inžinierius geodezininkas (-ė)

1400-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Inžinerinis projektavimas“

Darbo pobūdis

  • Statinių išpildomųjų nuotraukų atlikimas;
  • Topografinių nuotraukų rengimas;
  • Geodeziniai darbai statybos aikštelėje, objekte;
  • Dokumentacijos, brėžinių rengimas;
  • Darbas Autodesk Civil 3D programa;
  • Darbas su Geomap programoma;
  • Projektų, dokumentų derinimas.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas - aukštasis (geodezinis arba inžinerinės pakraipos);
  • Darbas su Autodesk braižymo programomis;
  • Atidumas, punktualumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Noras mokytis, tobulėti, ieškoti, siūlyti sprendimus;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Darbo su automatiniais tacheometrais, GPS imtuvais patirtis.

Privalumai:
  • Rusų ir anglų kalbos žinojimas;
  • Matininko, geodezininko pažymėjimų turėjimas;
  • Kitų profesinių pažymėjimų turėjimas;
  • Mokėjimas dirbti su kita programine įranga.

Mes jums siūlome

  • Pastovų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Kvalifikacijos kėlimą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, galite tikėtis, kad kandidatams bus išsiųstos anketos su klausimynais.

Atlyginimas

1400-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mūsų misija - Rytojaus inžinerija šiuolaikinei visuomenei, todėl nenuilstamai tobulėjame savo srityje ir siekiame būti geriausi.

2020 metais įmonė gavo metų Gazelės apdovanojimą ir yra pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.
informacija apie UAB „Inžinerinis projektavimas“
1936 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.