Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kauen craft“

Inžinierius

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kauen craft“

Darbo pobūdis

  • Gamybos įrengimų problemų techninė analizė ir sprendimų siūlymas bei jų įgyvendinimas;
  • Esamų gamybos įrenginių tobulinimas, testavimas;
  • Techninių sprendimų tobulinti ir optimizuoti gamybos procesą siūlymas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Iniciatyvumas, analitinis mąstymas;
  • Patirtis dirbant gamybinėje įmonėje arba įrengimų projektavimo ir konstravimo įmonėje.

Mes jums siūlome

  • Rinkos sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Nuolatines tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB „Kauen craft" – mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėt mėgautis gero skonio ir aukštos kokybės gėrimais.
informacija apie UAB „Kauen craft“
1823 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
103
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1041 €
25% uždirba 1041-1614 €
25% uždirba 1614-2371 €
25% uždirba nuo 2371 €