UAB „Ekofrisa“

Inžinierius

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Ekofrisa“

Darbo pobūdis

Įmonėje naudojamos įrangos bei įrankių tobulinimas, gedimų nustatymas, gedimų prevencija;
Įrenginių darbo efektyvumo didinimas, sąnaudų mažinimas;
Įrangos naudojimosi taisyklių ir tvarkų rengimas;
Darbuotojų mokymas dirbti tam tikrais įrenginiais ir įrankiais;
Darbų planavimas, vadovavimas pavaldžiam personalui;
Reikalingų medžiagų remontų atlikimui tiekimas.
Darbo vieta: Naraukelio k. Šilavoto sen., Prienų raj.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis techninis išsilavinimas;
Žemės ūkio, maisto pramonės įrengimų išmanymas;
Gebėjimas skaityti brėžinius, domėjimasis technologijomis;
Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Organizuotumas;
Anglų, rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
Būtinas darbo priemones;
Galimybę realizuoti savo žinias ir patirtį.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
Įmonėje taikoma motyvacinė sistema orientuota į rezultatus.

UAB “Ekofrisa” - viena iš pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse. UAB“Ekofrisa“ gali pasiūlyti Jums platų kruopų paprastų ir ekologinių kruopų asortimentą. Apie UAB“Ekofrisa“ gaminamos kruopas kalba patirtis, kokybė ir pripažinimas ne tik Pabaltijo šalyse, bet ir Vakarų Europoje, JAV, Izraelyje, Australijoje, Japonijoje. Esame socialiai atsakinga įmonė. Įmonei yra suteiktas Ekoagros sertifiktas, leidžiantis gaminti ekologines kruopas ir miltus.
informacija apie UAB „Ekofrisa“
2126 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
61
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1352 €
25% uždirba 1352-1809 €
25% uždirba 1809-2424 €
25% uždirba nuo 2424 €