UAB „Pro Medical Baltic“

Inžinierius

2000-28000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Pro Medical Baltic“

Darbo pobūdis

Iškome darbuotojo/-os, kuris/-i atliktų mūsų tiekiamos įrangos techninę priežiūrą.

Baltijos šalyse bei Rytų Europos kraštuose medicinos įrangą ir priemones platinanti įmonė siūlo darbą medicinos technikos inžinieriui (-ei), norinčio (-iai) prisijungti prie patyrusios ir geranoriškos komandos darbui su pasaulinio lygio, aukščiausios kokybės medicinos technikos prekių ženklais.

Dirbame su medicinos įranga, kuri aktyviai dalyvauja pacientų gydymo procese. Mūsų atstovaujamos kompanijos yra pasauliniai gamintojai, tiekiantys medicinos prietaisus, skirtus gydyti nepasiduodančius medikamentiniam gydymui susirgimus, sudėtingus neurologinius susirgimus, dalis įrangos naudojama donoro organų transplantacijose. Pagrindiniai mūsų klientai – organų transplantacijos centrai ir specializuotos klinikinės ligoninės.
Organizuojame klientų nuolatinį mokymą dirbti su mūsų tiekiama įranga, mokome ją prižiūrėti.

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas biochemijos, fizikos ir/arba chemijos arba elektronikos inžinerijos srityse;
Be gimtosios kalbos, puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu. Rusų kalbos žinios būtų privalumas;
Sugebėjimas laisvai bendrauti ir išlaikyti gerus ilgalaikius santykius su klientais;
Noras nuolat mokytis ir kelti kvalifikaciją;
Vairuotojo pažymėjimas.

Iššūkiai yra kasdienio darbo dalis, juos sprendžiame individualiai ir kartu su komanda.
Siūlome:
Darbą kompaktiškame ir draugiškame kolektyve;
Įdomų ir mobilų darbą;
Priedus prie atlyginimo už sėkmingai įvykdytus projektus;
Profesinius mokymus, tobulėjimą;
Konkurencingą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Komandiruotes užsienyje;
Socialines garantijas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

2000-28000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame mažas kolektyvas. Platiname medicinos įrengimus Baltijos šalyse ir kituose Rytų Europos kraštuose. Mūsų atstovaujami gamintojai yra amerikiečių kompanijos, gaminančios sudėtingus medicininius prietaisus. Mūsų klientai – įvairios valstybinės ir privačios organizacijos. Tiekiame medicininę irangą, registruojame šalyse, kai to reikia. Organizuojame nuolatinius klientų mokymus dirbti su mūsų tiekiama įranga, mokome ją prižiūrėti, suprasti, kaip vyksta procesai.
informacija apie UAB „Pro Medical Baltic“
2913 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.