Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMSTON"
More about company »

INŽINIERIUS - KONSTRUKTORIUS (-Ė)

Vilnius - UAB "AMSTON"

Darbo aprašymas

  • Statybinių konstrukcijų skaičiavimas, modeliavimas ir darbo brėžinių rengimas
  • Gelžbetonio bei plieno konstrukcijų projektavimas
  • Modeliavimas Tekla Structures aplinkoje
  • Brėžinių, techninės dokumentacijos rengimas
  • Dalyvavimas projekto komandos susirinkimuose
  • Kokybės kontrolės užtikrinimas

Reikalavimai kandidatui

  • Aukštasis universitetinis statybos inžinerijos išsilavinimas
  • Patirtis konstrukcijų skaičiavimo, modeliavimo, brėžinių rengimo srityje – ne mažiau 3 metų
  • Konstrukcijų modeliavimas ir darbo brėžinių rengimas (TEKLA Structures)
  • Geros anglų kalbos žinios, rusų kalba- privalumas
  • Analitinis mąstymas
  • Analogiško darbo patirtis

Darbdavys siūlo

  • Profesionalų komandą
  • Konkurencingą atlyginimą
  • Puikias darbo sąlygas
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus ir karjeros galimybes

Personalo atrankų įmonės “Amston” klientė – patyrusių statybos, vidaus tinklų inžinierių ir architektų komanda, suburta didelės apimties projektų įgyvendinimui Vakarų Europoje. Šiuo metu įmonė plečiasi ir prie savo komandos kviečiamas prisijungti:

Amston yra personalo atrankų įmonė, teikianti vadovų ir specialistų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas verslo klientams. Mūsų tikslas – padėti pasirinkti geriausią: darbuotoją, sprendimą personalo valdyme, partnerį personalo atrankose ir patarėją santykiuose su darbuotojais.