Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Esco Medical Technologies“

Engineer in electronics

900-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Esco Medical Technologies“

Darbo pobūdis

Šiame darbe tau reikės:
  • Projektuoti dirbtinio apvaisinimo įrenginių elektronikos mazgus;
  • Rašyti elektroninių mazgų su mikroprocesoriais programinį kodą;
  • Surinkti ir testuoti prototipinius gaminius;
  • Paruošti dokumentaciją serijinei gamybai;
  • Įvesti naujus sprendimus ir gaminius į serijinių prietaisų gamybą;
  • Užtikrinti aukščiausios kokybės rezultatus;
  • Dalyvauti tarptautinės komandos veiklose;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (Gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Įterptinių sistemų programavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas braižyti ir skaityti elektronikos schemas;
  • Kruopštumas ir atidumas darbe;
  • Geri Anglų kalbos įgūdžiai;

Privalumai

Tavo galimybes įsidarbinti pas mus tikrai padidins:
  • Spausdintinio montažo plokščių projektavimo žinios;
  • Patirtis elektronikos gamybos srityje;
  • Dokumentacijos rengimo patirtis;
  • Kokybės valdymo procesų tokių kaip ISO 9001, APQP ar ISO13485 žinios;
  • LEAN, 6-sigma ir panašios žinios;

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
Galutinis pasiūlymas priklausys nuo kandidato individualių gebėjimų ir patirties.

UAB “Esco Medical Technologies” yra tarptautinė įmonė dirbanti prestižiškoje medicinos įrenginių gamybos srityje. Ji specializuojasi sparčiai augančioje dirbtinio apvaisinimo įrenginių projektavimo ir gamybos šakoje, bei šiuo metu stipriai investuoja į plėtrą, todėl ieško R&D komandos papildymo.
informacija apie UAB „Esco Medical Technologies“
2636 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% higher than LT average)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1917 €
25% uždirba 1917-2370 €
25% uždirba 2370-3029 €
25% uždirba nuo 3029 €