Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB SOAS LT
More about company »

inžinierius - konstruktorius

Kaunas - UAB SOAS LT

Darbo pobūdis

Statybinių konstrukcijų projektavimas, gamybinių brėžinių rengimas su programine įranga Tekla Structures.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas statybos konstrukcijų projektavimo srityje. Gali būti paskutionio kurso studentas.
  • Darbo patirtis programine įranga Tekla Structures, būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Lankstų darbo grafiką.
  • Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų.
UAB SOAS LT

UAB SOAS LT

UAB Soas LT yra energinga ir šiuolaikiška įmonė, kuri specializuojasi nestandartinių, stambiagabaričių metalinių konstrukcijų gamyboje.
Informacija apie UAB SOAS LT
1592 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Marius Jutkevičius