Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „CIE LT FORGE“
More about company »

Inžinierius konstruktorius

Marijampolė - UAB „CIE LT FORGE“

Darbo pobūdis

Technologinės įrangos (kalimo štampai, matavimo prietaisai ir pan.) projektavimas.
Konstruktorinės dokumentacijos ruošimas gamybai.
Dalyvavimas įmonės vykdomose projektinėse veiklose.

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas.
Geri darbo su SolidWorks ir AutoCad programomis įgūdžiai.
Geometrinių matmenų ir tolerancijų reikalavimų taikymo brėžiniams išmanymas.
Geros anglų kalbos žinios.
Geri komunikaciniai, tarpasmeninio bendravimo bei laiko planavimo įgūdžiai.
Kruopštumas, atidumas, orientacija į rezultatą.

Privalumai
Panašaus darbo patirtis metalo apdirbimo įmonėje.

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje.
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes bei savirealizaciją.
Kelionės kompensaciją atvykstantiems iš kitų miestų.

Kita informacija
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

CIE LT Forge - šiuolaikiška metalo apdirbimo įmonė, kuri specializuojasi automobilių komponentų, reikalaujančių specialaus gamybos proceso ir aukštos kokybės apdirbimo, gamyboje. Karštas ir šiltas metalo kalimas yra pirmas ir pagrindinis gamybos procesas, po jo seka terminis apdirbimas, precizinis mechaninis apdirbimas. CIE LT Forge didžiuojasi galėdama pateikti klientui išbaigtą produktą, atlikdama visas reikalingas operacijas (nuo kalimo iki mechaninio apdirbimo). Sparčiai didėjant gamybos apimtims į savo komandą kviečiame naujus narius.
Informacija apie UAB „CIE LT FORGE“
1732 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
261
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1281 €
25% uždirba 1281-1610 €
25% uždirba 1610-2178 €
25% uždirba nuo 2178 €
Vadovas: Darius Masionis