Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Monteco“

Inžinierius - konstruktorius (skydiniai namai)

Klaipėda - UAB „Monteco“

Darbo pobūdis

Skydinių, modulinių namų konstrukcinių sprendimų parengimas, apkrovų skaičiavimas, brėžinių parengimas, sąmatų sudarymas.

Reikalavimai

Patirtis medinių namų konstrukcijų srityje.
Aukštasis išsilavinimas inžinerijos srityje.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ir programų SEMA ir AutoCad žinios.
Pareigingumas.
Imlumas informacijai.
Greita orientacija.
Privalumas - užsienio kalbos ( anglų, rusų, norvegų).

Mes jums siūlome

Darbą Norvegiško kapitalo įmonėje.
Ilgalaikius bendradarbiavimo ir darbinius santykius.
Atsakingus bei įdomius projektus.
Įdomų darbą stabilioje įmonėje.
Draugišką, energingą ir profesionalią komandą.
Stabilų ir laiku mokamą darbo užmokestį.
Atsižvelgiant į Jūsų kompetenciją bei patirtį atitinkantį atlygį.

Bendrovės veikla:

skydinių-modulinių gyvenamųjų namų,
pramoninių bei kitų statinių gamybą.