Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Inžinierius - konstruktorius (statyba)

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • Statinių metalo konstrukcinių brėžinių rengimas;
  • Konstrukcinių sprendimų priėmimas;
  • Projektų specifikacijų sudarymas ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas techninėje srityje;
  • Projektavimo darbo patirtis;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (AutoCAD);
  • Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas.

PRIVALUMAI:
  • Darbo įgūdžiai kitomis projektavimo programomis.

Mes jums siūlome

Atsakingą, savarankišką darbą, darbo priemones, profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mūsų klientė - jau daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti kompanija, užsiimanti plieninių stogo ir sienų dangų kompleksų pardavimu bei atstovaujanti RUUKKI prekinį ženklą, šiuo metu darbui Kaune ieško Inžinieriaus - Konstruktoriaus.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: +370 37 32 05 01.
Kontaktinis asmuo: Kristina.