Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "COWI Lietuva"
More about company »

Inžinierius - konstruktorius

Vilnius - UAB "COWI Lietuva"

Darbo pobūdis

  • Gelžbetonio bei plieno konstrukcijų projektavimas;
  • Modeliavimas Tekla Structures aplinkoje;
  • Brėžinių, techninės dokumentacijos rengimas;
  • Dalyvavimas projekto komandos susirinkimuose;
  • Kokybės kontrolės užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis statybos inžinerijos išsilavinimas;
  • Patirtis gelžbetonio ir/ar plieno projektavime;
  • Supratimas apie gelžbetoninių ir/ar plieno konstrukcijų projektavimo reikalavimus;
  • Eurokodų išmanymas;
  • Patirtis naudojant Tekla Structures, FEM Design būtų privalumas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Noras mokytis ir siekti rezultatų.

Mes jums siūlome

  • Profesinę patirtį COWI grupės vykdomuose projektuose Lietuvoje, Švedijoje ir Norvegijoje;
  • Pagarbią darbo kultūrą ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes tarptautinėse projektų komandose;
  • Trumpalaikes komandiruotes į projektus vykdančias šalis;
  • Įvairias komandos formavimo priemones;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Kvalifikaciją atitinkantį darbo užmokestį.

UAB „COWI Lietuva“ yra viena didžiausių 20 metų savo veiklą vykdančių projektavimo bendrovių Lietuvoje. Šiuo metu įmonėje yra apie 180 įvairių sričių specialistų, dirbančių aplinkosaugos, pastatų konstrukcijų, inžinerinių sistemų, infrastruktūros projektavimo departamentuose bei COWI grupės įsteigtuose IT, finansų, grafinio dizaino bei personalo valdymo funkcijų paslaugų centruose.
UAB „COWI Lietuva“ Konstrukcijų departamentas, vykdydamas veiklą COWI grupės projektuose Skandinavijoje ir Lietuvoje, prie 19 konstruktorių komandos kviečia prisijungti

INŽINIERIŲ – KONSTRUKTORIŲ
Įmonėje vid. atlyginimas 1506€
85% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)