Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Synergy Solutions“

Inžinierius statybos konstruktorius

1300-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Synergy Solutions“

Darbo pobūdis

Rengsite techninių ir darbo projektų brėžinius (Autocad, Tekla ir kitomis 3D programomis).
Atliksite konstrukcijų inžinerinius skaičiavimus.
Rengsite projektinę dokumentaciją.
Derinsite parengtus sprendinius su kitų projekto dalių projektuotojais, ekspertais.
Ieškosite efektyviausių techninių sprendimų bendradarbiaujant su konstruktorių komanda, projektų komandomis ir vadovais.
Dirbsite su įvairios paskirties statiniais ir pastatais.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis konstrukcijų projektavime.
Puikūs įgūdžiai dirbant su AutoCAD programa.
Puikūs darbo kompiuteriu, dokumentų rengimo įgūdžiai (MS Office, Outlook, Autodesk,) programomis.
Įgūdžiai su Tekla ir kitomis 3D projektavimo programomis (privalumas).
Projekto dalies vadovo (-ės) atestatas (privalumas).

Gali būti paskutinių kursų motyvuotas studentas.

Įmonė siūlo

Atlyginimą priklausantį nuo kvalifikacijos.
Ergonimišką darbo vietą;
Lankstų darbo grafiką;
Atsakingą, įdomų darbą draugiškame kolektyve;

Kompensaciją už individualų atestavimąsi.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. į rankas

Bendrovė atlieka pastatų bei atskirų jų inžinerinių sistemų energetinį-techninį auditą, energetinio naudingumo sertifikavimo ir jo pirminio modeliavimo, statybos projektų valdymo ar konsultavimo paslaugas, rengia projektinius pasiūlymus, statinių griovimo, remonto, rekonstrukcijos, naujos statybos projektus (tarp jų ir nekilnojamųjų kultūros vertybių objektų, pasyvaus ar energetiškai efektyvaus, protingo namo projektus), darbų, paslaugų pirkimo dokumentaciją, atlieka, bei vykdo statinio projekto vykdymo ir statinio statybos technines priežiūras.
informacija apie UAB „Synergy Solutions“
3522 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.