Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Plastic Technology"
More about company »

Inžinierius - konstruktorius

Vilnius - UAB "Plastic Technology"

Darbo pobūdis

  • gaminių iš PP ir PE projektavimas bei tobulinimas (gaminiai: vandentvarkos produktai (nuotekų valymo įrenginiai, siurblinės, parentinio valymo įrenginiai), nestandartinės plastikinės talpyklos, požeminiai rezervuarai);
  • detalių brėžinių ir surinkimo brėžinių paruošimas gamybai;
  • gaminio kortelių rengimas (detalių užsakymų tiekimui rengimas);
  • operatyvus problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas aplinkos/statybos inžinerijos srityse;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, AutoCAD);
  • iniciatyvumas, atsakingumas, analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą;
  • gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą, Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • visas darbui atlikti būtinas priemones;
  • siūlomas atlyginimas: sutartinis;
  • darbo laikas: visa darbo diena;
  • darbo vieta: Vilnius, Lietuva.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Užsiima nuotekų valymo įrenginių, naftos produktų atskirtuvų, riebalų gaudyklių bei kitų plastiko gaminių gamyba.
Įmonėje vid. atlyginimas 758€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)