Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "COWI Lietuva"
More about company »

INŽINIERIUS - KONSTRUKTORIUS

Vilnius - UAB "COWI Lietuva"

DARBO POBŪDIS

  • Bendradarbiavimas su COWI grupės kolegomis, užsakovais, rangovais, gamintojais
  • Konstrukcinių sprendimų priėmimas
  • Gelžbetonio, plieno bei kito tipo konstrukcijų projektavimas
  • Kokybės kontrolės užtikrinimas

REIKALAVIMAI

  • Aukštasis statybos inžinerijos išsilavinimas
  • Ne mažesnė kaip 5 metų darbo patirtis konstrukcijų projektavime
  • Supratimas ir žinios apie gelžbetoninių ir/ar plieno konstrukcijų projektavimo reikalavimus
  • Eurokodų bei STR reikalavimų išmanymas
  • Geri įgūdžiai dirbant „Tekla Structures“, „Autodesk Revit“, „FEM Design“, „SOFISTIK“ ar kt. programiniais paketais
  • Puiki anglų kalba
  • Noras tobulėti ir siekti rezultatų

MES SIŪLOME

  • Profesinę patirtį COWI grupės vykdomuose projektuose Lietuvoje, Švedijoje ir Norvegijoje
  • Pagarbią darbo kultūrą ir šiuolaikišką darbo aplinką
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes tarptautinėse projektų komandose
  • Trumpalaikes komandiruotes į projektus vykdančias šalis
  • Įvairias komandos formavimo bei darbuotojų motyvavimo priemones
  • Lankstų darbo grafiką
  • Galimybę dirbti Kaune

UAB „COWI Lietuva“ yra viena didžiausių daugiau kaip 22 metus savo veiklą vykdančių projektavimo bendrovių Lietuvoje. Šiuo metu įmonėje yra apie 185 įvairių sričių specialistai, dirbantys pastatų konstrukcijų, inžinerinių sistemų, infrastruktūros projektavimo departamentuose bei COWI grupės įsteigtuose IT, finansų, grafinio dizaino bei personalo valdymo funkcijų paslaugų centruose.

UAB „COWI Lietuva", plėsdama savo veiklą COWI grupės projektuose Skandinavijoje ir Lietuvoje, 2017 metų pabaigoje įsteigė antrąjį Konstrukcijų departamentą. Šiuo metu sparčiai plečiame šio departamento komandą ir kviečiame darbui Vilniuje arba Kaune prisijungti dar kelis
INŽINIERIUS – KONSTRUKTORIUS
Informacija apie UAB "COWI Lietuva"
1722 €
Vid. atlyginimas bruto
(92% didesnis už LT vidurkį)
204
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Algirdas Vaškelis