Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

INŽINIERIUS - KONSTRUKTORIUS

Vilnius - UAB „AGREGATAS“

Darbo pobūdis

  • Braižyti techninius įrangos brėžinius, ruošti naudojimo instrukcijas;
  • Bandomųjų gaminių gamybos kontrolė, montažo priežiūra;

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (pageidautina mechanika ir elektromechanika);
  • Būtinas rusų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu), anglų k. - privalumas,
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (grafinėmis programomis, Ms Office, AutoCad);
  • Technologinio darbo patirtis granuliavimo gamyboje - didelis privalumas.
  • Stiprus analitinis mąstymas ir gebėjimas argumentuoti savo nuomonę.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas bei priemones reikalingas darbui;
  • Darbo vieta – Vilnius.
CVB client

UAB „AGREGATAS“

Projektuojame, gaminame ir montuojame medžio granulių gamybos įrangą (džiovyklas, presus ir kt.)