UAB „Nord Steel“

Inžinierius

1300 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai - UAB „Nord Steel“

Atsakomybės:

  • Metalo gaminių ir jų komponentų projektavimas;
  • Brėžinių gamybai paruošimas.
  • Techninių sprendimų parinkimas;
  • Techninės dokumentacijos ruošimas;
  • Klientų užklausų bei brėžinių analizė.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Projektavimo patirtis metalo apdirbimo srityje;
  • Metalo gamybos principų išmanymas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Solidworks projektavimo programos išmanymas);
  • Iniciatyvumas, noras mokytis ir tobulėti;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu).

Mes siūlome:

  • Darbą stabilioje ir patikimoje įmonėje;
  • Kuro kompensavimą iš/į vykimui į darbą;
  • Karjeros perspektyvas.

Atlyginimas

1300 €/mėn. į rankas

Nord Steel yra tarptautinei įmonių grupei priklausantis fabrikas. Mažeikiuose įsikūrusiame fabrike gaminame sunkiajai pramonei skirtus metalo gaminius ir įrengimus, kuriuos eksportuojame į daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje. Nuolat auganti tarptautinė įmonė nuolat didina savo pajėgumus ir stiprina savo komandą kviesdama prisijungti įvairių sričių specialistus.

Siunčiant gyvenimo aprašymą prašome pridėti ir motyvacinį laišką.
Su atrinktais kandidatais susisieksime.
informacija apie UAB „Nord Steel“
3279 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
108
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2326 €
25% uždirba 2326-2975 €
25% uždirba 2975-3714 €
25% uždirba nuo 3714 €