Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Mondelez Lietuva Production“

Inžinierius mechanikas (-ė)

Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Mondelez Lietuva Production“

Darbo pobūdis

Užtikrinti sklandų atsarginių detalių tiekimą.
Planuoti ir valdyti gamybos linijų priežiūrai ir remontui skirtą biudžetą.
Analizuoti besikartojančius gedimus, numatyti prevencinius veiksmus bei vesti mokymus.
Dalyvauti kuriant ir tobulinant gamybines linijas bei kitus įrenginius, taikant naujausias technologijas.
Dalyvauti nuolatinėje tobulinimo veikloje.

Reikalavimai darbuotojui

Inžinierinis universitetinis išsilavinimas arba darbo patirtis panašioje pozicijoje.
Praktinės techninės žinios.
Mokėti bražyti brėžinius AutoCAD ar kita braižymo programa.
LEAN principų išmanymas, taikymo patirtis.
Gebėjimas lanksčiai bendrauji, analitinis mąstymas, gebėjimas suburti komandą ir kartu priimti sprendimus.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai priklausomai nuo rezultatų

Mondelēz International – viena didžiausių pasaulyje maisto pramonės bendrovė. Kasune gaminami ir žinomiausi prekių ženklai yra "Milka" "Cote d'Or" "Freia" "Cadbury" "Marabou"