Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Inžinierius - mechanikas

600–900 Eur

Darbo pobūdis

Pramoninių įrenginių priežiūros ir remonto darbų organizavimas, darbų vykdymo kontrolė;
Atsarginių dalių, palaikymo užtikrinimas;
Gamybinių įrenginių tobulinimas, pasiūlymų susijusių su įrengimų veiklos gerinimu teikimas;
Techninės dokumentacijos pildymas;
Pavaldaus personalo darbų organizavimas, koordinavimas.

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas (mechanikos inžinerijos privalumas);
Ne mažesnė nei 3-5 metų panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
Techninės dokumentacijos, brėžinių, schemų išmanymas;
Įrengimų veikimo principų praktinis bei teorinis supratimas;
Vadovavimo komandai patirtis;
Gebėjimas identifikuoti ir išspręsti problemas susijusias su gamybos įrengimų veikla;
Loginis mąstymas, greitas sprendimų priėmimas, atsakingumas.

Atlyginimas

600–900 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
CVB client

Ilgametę patirtį turinti gamybinė įmonė pasitelkus pažangią technologiją ir patyrusių specialistų komandą, gaminanti aukščiausios klasės produkciją, plečiasi ir į komandą Kaune kviečia prisijungti: