Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A.Griciaus autotransporto įmonė
More about company »

Inžinierius - mechanikas

Klaipėda - A.Griciaus autotransporto įmonė

Darbo pobūdis

Būsite atsakingas už įmonės transporto priemonių (vilkikų, puspriekabių, refrižeratorių, krautuvų, ekskavatorių ir kt.) techninę priežiūrą ir remontą, tokių darbų organizavimą, techninio sandėlio priežiūrą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
Turite techninį išsilavinimą;
Esate dirbęs panašų darbą;
Domitės technika.

Mes jums siūlome

Nuolatinį ir plataus profilio darbą;
Galimybę keisti darbo funkciją laikinai (kolegų atostogų, ligos ar kito nebuvimo darbe atveju);
Galimybę specializuotis kažkurioje vidinio serviso srityje;
Kolegų pagalbą ir konsultacijas pradėjus dirbti.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Informacija apie A.Griciaus autotransporto įmonė
742 €
Vid. atlyginimas bruto
825
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 561 €
25% uždirba 561-765 €
25% uždirba 765-793 €
25% uždirba nuo 793 €
Vadovas: Antanas Gricius