Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB Gricius logistics

Inžinierius - mechanikas

Klaipėda - UAB Gricius logistics

Darbo pobūdis

Būsite atsakingas už sklandų autodirbtuvių darbą:
Grįžusių transporto priemonių priėmimą ir remonto eilės sustatymą;
Naujų transporto priemonių parengimą eksploatacijai, parengimą techninei apžiūrai;
Autoremontininkų – šaltkalvių ir elektrikų darbų organizavimą ir vykdymo kontrolę;
Techninio sandėlio priežiūrą – prekių užsakymo ir tiekimo organizavimą, detalių sunaudojimo apskaitą, likučių kontrolę;
Vairuotojų konsultavimą transporto priemonių priežiūros ir remonto klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kas Jūs:
Turite aukštąjį techninį išsilavinimą;
Išmanote vilkikų, vilkikų, puspriekabių, refrižeratorių, krautuvų, ekskavatorių techninę sąrangą – galbūt esate dirbęs sunkiojo transporto remonto dirbtuvėse;
Gebate vadovauti žmonių kolektyvui;
Gerai jaučiatės, kai planuoti darbai padaryti;
Pirmenybę teikiate „iškart ir iki galo gerai“ darbo stiliui;
Save laikote organizuotu, tvarkingu ir reikliu žmogumi.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
Nuolatinį ir plataus profilio darbą pamainomis;
Galimybę mokytis ir dirbti;
Kolegų pagalbą ir konsultacijas pradėjus dirbti.

informacija apie UAB Gricius logistics
1676 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
174
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2017 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1323 €
25% uždirba 1323-1609 €
25% uždirba 1609-2016 €
25% uždirba nuo 2016 €