Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"
More about company »

INŽINIERIUS MECHANIKAS (metalo apdirbimas)

Kaunas - UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"

Darbo pobūdis

  • Techninės dokumentacijos nagrinėjimas;
  • Reikiamų metalo kiekių paskaičiavimas, kad pagaminti gaminį;
  • Sąmatų ruošimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Brėžinių skaitymas.

Reikalavimai

Ieškome inžinieriaus mechaniko arba inžinieriaus statybos.
Apmokiname. Svarbu žingeidumas.

Įmonė siūlo

  • Darbą stiprioje kompanijoje;
  • Karjeros galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

CVKaunas atrankų grupės klientei - gamybinei įmonei, besispecializuojančiai pramoninių metalo konstrukcijų gamyboje ir apdirbime, darbui Kaune reikalingas: