Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PROFIBUS"
More about company »

Inžinierius - mechanikas

Panevėžys - UAB "PROFIBUS"

Darbo pobūdis

Ekspermentinės, nestandartinės pramoninės įrangos kūrimas ir gamyba.
Įrenginių (pramoninių robotų) priežiūros ir remonto organizavimas;
Įrenginių modernizavimas ir tobulinimas;
Techninės dokumentacijos ruošimas;
Pavaldaus personalo darbo organizavimas.

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas (pageidautina – mechanikos inžinerija);
Sėkminga panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje ne mažiau kaip 1 metai;
Anglų kalbos žinios (pakankamos dalykiniam bendravimui);
Geri darbo įgūdžiai dirbant su CAD programomis;
Greitas loginis mąstymas ir sprendimų priėmimas;
Gebėjimas greitai įsisavinti naujoves, noras tobulėti ir atsakingumas;
Techninės dokumentacijos, brėžinių ir schemų išmanymas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes jums siūlome

Savarankišką sprendimų priėmimą ir rezultatų vertinimą;
Atlyginimą bei priedus priklausančius nuo rezultatų;
Produktyviam darbui visas reikalingas priemones, įskaitant ir automobilį.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Informacija apie UAB "PROFIBUS"
1174 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Egidijus Vileišis